V Autobuse

Chtěla bych se Vám svěřit s příhodou, která se udála před lety a na kterou musím často myslet. Bylo mi v té době 18 let. Byla jsem dívka, která má vše na svém místě a také jsem už měla nějaké erotické zkušenosti se svými vrstevníky.
Jela jsem toho dne, jako obvykle, z práce autobusem. Autobus městské dopravy byl přeplněný k prasknutí. Měla jsem oblečenou tenkou halenku, minisukni, která mi jen taktak zakrývala zadeček a lodičky na vysokých podpatcích. Samozřejmě i kalhotky, protože chodit „naostro” tehdy nebývalo zvykem. Protože bylo horko, neměla jsem podprsenku. Cítila jsem se velmi dospěle a důležitě. Jenže obrovský tlak, který nastal, když se autobus rozjel po městě mne rychle donutil změnit myšlenky. Cítila jsem, jak se na mne zezadu někdo nehorázně tlačí.Koutkem oka jsem zahlédla muže, asi čtyřicetiletého. „Co ten dědek chce?”pomyslela jsem si. A v tu chvíli mi to začalo být jasné. Pocítila jsem, jak se mu ztopořil úd, kterým se tlačil na můj zadeček. Zalilo mne horko! Cítila jsem, jak rudnu zlostí. Začala jsem mu šlapat na podpatky po špičkách. „To tě naučí!”pomyslela jsem si. Ale on si toho ani nevšiml! Místo toho se mi dostal rukou pod halenku a začal mi hladit ňadra. A co bylo horší, dosáhl toho, že se mi zvětšily a ztvrdly bradavky. Jemně si jimi prsty pohrával. Ztuhla jsem postupně celá. Cítila jsem bezmoc a stud! To však nebylo stále vše. Začal se druhou rukou dobývat do kalhotek! Celá jsem se schoulila a to už začal projíždět prstem štěrbinku. Cítila jsem, jak se mi rozjíždějí nohy a chvějí stehna. Stiskl mi poštěváček a začal ho objíždět. Na to už byla má kundička úplně bezmocná. Cítila jsem, jak stále více vlhne. „Vždyť to mlaskání a vzdechy musí slyšet každý a také vidět můj obličej rozpálený doruda!” Ale ostatní byli hluší a slepí! Vždyť i on funěl až hrůza! K jednomu prstu přidával postupně další a stále více ji roztahoval. Já jsem se rozevírala také a postupně i nadzvedávala zadeček. Náhle ustal a vytáhl ruku ze štěrbinky, která byla celá rozdychtěná a mazlavá. „Chvála bohu, skončil!”pomyslela jsem si.
On však několika rychlými pohyby rozepjal kalhoty a zprudka do mne zarazil svůj úd! Chtěla jsem křičet ze všech sil- Místo toho jsem jen několikrát naprázdno polkla…! Nebylo to co jsem doposud znala – údy mých spolužáků, které jsem okusila, když jsem s nimi chodila do bunkru za město.Byl to opravdový mužský úd se vším všudy, který se navíc pohyboval v kundičce velmi razantně a obeznale. Ta mu odpovídala větší vlhkostí a zadeček se jí snažil napomoci k ještě hlubšímu proniknutí! To už mi bylo vše úplně jedno! Nejraději bych křičela:”Ještě!” Jeho vzdechy, které mi připadaly před chvílí protivné, začaly s mými tvořit vzrušující melodii. Divoce mi třel rukou po ňadrech. Halenku jsem měla vyhrnutou až ke krku a vůbec mi nevadilo, že jsou kolem lidé. Ti to buď neviděli a nebo nechtěli vidět. Neozval se nikdo!Měla jsem pocit, že omdlím. Začínala se mi točit hlava. Všude bylo horko a dusno.Náhle – jako by se ve mně roztrhl veliký balón! Exploze, závrať, šílenství – vše v jednom! „Ještě okamžik a omdlím!” Vtom ztuhnul i on! Hluboce zaražený svým údem do mne, přitisknutý, jak nejtěsněji to šlo, začal do mne vstřikovat semeno! Já se rozevřela, jak nejvíce to šlo, jako by se má štěrbinka nemohla nasytit toho přívalu horké a lepkavé tekutiny! Cítila jsem,jak se mu úd chvěje krátkými pohyby a proniká do mne ještě hlouběji a zbavuje se silnými výstřiky své náplně! Tu autobus s trhnutím zastavil! „Má zastávka! Prudce jsem se vytrhla a tlačila ven ze dveří. Ani jsem se neohlédla, jen si narychlo opravovala oblečení. Honem do domu, výtah a do koupelny. Jako smyslů zbavená jsem ze sebe servala oblečení a vklouzla nahá do nenapuštěné vany, která mne krutě zastudila. Ale mne hřála horkost, která ze mne sálala.
Opatrně jsem rozevřela stehna a uviděla tu spoušť Mezi hustými černými kudrnami se rozevírala, jako růžová studánka má kundička a pomalu z ní vytékalo něco bílé a perlově se třpytilo. Také má stehna tím byla potřísněná. Zvědavě jsem do toho namočila prst. Bylo to mé první setkání s touto tekutinou v těchto místech. Mívala jsem jí občas plnou pusu až mi stékala po bradě-obzvlášť, když jsem obsloužila svými ústy více spolužáků po sobě. Někteří mi ji nastříkali i na prsa, nebo na bříško. Ale dát ji až tam, se nikdy neodvážili.
Začala jsem ji roztírat po kundičce, která se zachvěla při vzpomínce na to, co prožívala ještě před chvílí. Já sama takřka nevědomky opakovala ty stejné pohyby, jaké dělal předtím on, A pronikala stále hlouběji a intenzivněji.Druhá ruka sama od sebe dráždila bradavky ňader. Narážela jsem při pohybech do stěn vany, až to zabolelo, ale to jen umocňoval mé pocity. A přišlo to opět-exploze, vír, vzrušení. A pak jsem jen ležela bez hnutí a cítila, jak mi chlad postupně proniká do těla. A potom rychle-sprcha a pořádně, abych zaplašila poslední záchvěvy, které mi projížděly štěrbinkou. Drhla jsem se celá a zřejmě pořádně, neboť kromě vzpomínky, žádné následky nezůstaly. Snad jen chuť se řádně milovat!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s